IMG 8401W dniach 12.10 oraz 13.10 Nasza szkoła świętowała wyjątkowy dzień w roku- Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto szczególne zarówno dla nauczycieli, jak i całej społeczności szkolnej. Mimo pandemii każda klasa mogła wziąć udział w koncercie przygotowanym przez uczniów naszego liceum pod opieką Pań z biblioteki- p. Moniki Grzelczak oraz p. Eweliny Sockiej.

Podczas akademii mogliśmy usłyszeć utwory w wykonaniu: Natalii Iciek, Mai Łakomickiej, Mai Grzelki, Niny Kostrzewy, Hani Harasnej oraz Marianny Stefanskiej. Koncert poprowadzili: Gabriela Rychlik oraz Mikołaj Zieliński. Dziękujemy oprawie technicznej oraz fotograficznej w składzie: Jakub Loba, Martyna Barciś, Nina Kostrzewa,
Natalia Majda, Natalia Oblizajek. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni koncert w tym roku szkolnym.

 

G.Rychlik