PWSZ3W dniu 11 marca 2021 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Turku odbyło się spotkanie dyrektora Danuty Szczepanik z Rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, doktorem habilitowanym Arturem Zimnym. Rektor przedstawił ofertę edukacyjną PWSZ m.in. utworzenie klasy akademickiej, wykładów, warsztatów oraz wydarzeń i inicjatyw organizowanych na terenie I Liceum Ogólnokształcącego w Turku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie w formie stacjonarnej oraz zdalnej. Rektor PWSZ zaprosił do współpracy w zakresie nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, inżynieryjno-technicznych oraz nauk medycznych. I Liceum Ogólnokształcące w Turku od wielu lat współpracuje z PWSZ w Koninie, a atrakcyjna oferta nauki wpisuje się w podnoszenie jakości naszej nauki i pracy.

 

 

PWSZ1 PWSZ2