OTWARTY KONKURS WIEDZY Z GEOGRAFII POLSKI

Zwycięzcą konkursu "Znaszli swój kraj" została Natalia Bamberska z kl 3D. Gratulujemy, Natalia wykonała test bezbłędnie a nie był łatwy. Na podium zasłużyli również Witold Kazimierczak 2I i Daria Kaczkowska 2Fg. W konkursie wzięło udział 70 uczestników. Życzymy wszystkim, żeby jak najszybciej mieli okazję odwiedzić miejsca opisywane w konkursie.


W. Wojciechowski

 

Od kilkunastu lat organizujemy w naszej szkole konkurs "Znaszli swój kraj". Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z geografii Polski. W tym roku zapraszamy Was do udziału w konkursie z wykorzystaniem platformy Quizizz. We wtorek, 9 marca o godz. 15.00 umieścimy link do konkursu w wiadomościach dziennika vulkan. O godz. 15.10 uruchomimy test.
Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów I LO im. T. Kościuszki w Turku.

2. Uczestnicy logują się wpisując imię, nazwisko i klasę.
3. Czas odpowiedzi na każde pytanie nie może przekroczyć 30 s.
4. O miejscu decyduje % prawidłowych odpowiedzi a w przypadku podobnego wyniku liczba zdobytych punktów, zależna od szybkości odpowiedzi (im szybciej odpowiesz prawidłowo tym więcej punktów ).
5. Czas trwania konkursu max 25 min.
6. Dla zwycięzców przewidujemy symboliczne nagrody (oceny cel i bdb) a po zakończeniu pandemii wieniec laurowy, uścisk dłoni i nagrody rzeczowe. Do tego sława najlepszego specjalisty z geografii Polski w szkole.
W. Wojciechowski