giganci programowania 1

Tematem przewodnim konkursu 8. edycji warsztatów “Koduj z Gigantami” jest “Monsteriada”. Projekt poświęcony tej tematyce należy przygotować w programie Scratch, który dostępny jest na stronie: https://scratch.mit.edu

„Monsteriada” to konkurs dla młodych miłośników gier i programowania, którzy pragną przenieść swoich ulubionych bohaterów z gier do wirtualnego świata, tworząc swój własny projekt w Scratchu (w dowolnej formie). 

 

W konkursie przewidziano szereg atrakcyjnych nagród dla ucznia, który wykona najlepszy projekt, nauczyciela odpowiedzialnego za konkurs oraz szkoły, która zgłasza projekt. 

Dla szkoły:

  • laptop gamingowy

Dla Autora / Autorki najlepszego projektu za I miejsce:

  • laptop gamingowy
  • voucher na kurs semestralny programowania

Dla nauczyciela, który opiekuje się projektem:

  • tablet

Dla Autora / Autorki najlepszego projektu za II i III miejsce:

  • fotel gamingowy
  • słuchawki gamingowe
  • mysz gamingowa
  • klawiatura gamingowa
  • voucher na kurs semestralny programowania

Projekt musi zostać wykonany w programie Scratch. Szkoła wewnętrznie wybiera najlepszy projekt i zgłasza go do konkursu. 

Link do wybranego przez Szkołę projektu programistycznego należy umieścić w formie komentarza pod postem konkursowym opublikowanym na Fanpage'u: www.facebook.com/kodujzgigantamiTam też zostanie umieszczona informacja o wygranej.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do 02.03. 2021 roku do godz. 10:00.

Regulamin_konkurs_KzG_2021.pdf