srebrne lo 2021Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza  Kościuszki w Turku,

po raz kolejny znalazła się gronie najlepszych liceów w Polsce.

Trzeci raz z rzędu w rankingu miesięcznika „Perspektywy” uzyskaliśmy tytuł Srebrnej Szkoły 2021 i Srebrną Tarczę 2021 . To efekt wytężonej pracy i nauki, wzajemnego zaufania, współpracy uczniów i nauczycieli, wsparcie rodziców i partnerów szkoły.

 

Miejsce w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Liceów „Perspektywy” jest dla nas ogromnym powodem do dumy z  pracy naszych nauczycieli i  uczniów, którzy w bardzo trudnym dla wszystkich czasie pandemii, osiągają wysokie wyniki  na egzaminach maturalnych oraz olimpiadach przedmiotowych.

                                                                    

Serdecznie gratuluję całej społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Turku

Danuta Szczepanik

dyrektor szkoły