czy warto bylo 1Julia Koperska wzięła udział w ogólnopolskim konkursie pięknego czytania w j. niemieckim „Lesen gehen…”.
Już ogłaszaliśmy jej sukces. Julia zajęła II miejsce, z czego my, jako szkoła jesteśmy bardzo dumni. Julka dostała mnóstwo nagród. Będzie miała na pewno co czytać w języku Goethego. Warto chwalić się swoimi zdolnościami i umiejętnościami. Warto rozwijać swoje zdolności, by móc rywalizować a tym samym inwestować w swoją przyszłość. Przypominamy film z zapisem recytacji pięknych wierszy o wolności.

Julce towarzyszą koleżanki i koledzy z klasy. Nagrodę wręczyła Julii Pani Dyrektor Danuta Szczepanik a opiekunem jest pani Agata Dobrowolska.
Pamiętajcie ! Systematycznie pracując, nie tracicie absolutnie NIC ! Czas poświęcony na własny rozwój to nigdy nie jest czas stracony! A więc… WARTO BYŁO!!!

czy warto bylo 1