Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
wtorek, 22 sierpień 2017

Zajęcia dodatkowe

Język polski:

Agnieszka Rychlik:

środa od 13.25 do 14.10 sala 100,

czwartek od 13.25 do 14.10 sala 100.

Mariola Maciaszek - zajęcia prowadzone w sposób okazjonalny, w zależności od aktualnych potrzeb uczniów. Zwykle poniedziałek 6-7 godz. lekcyjna sala 201.

 Anna Mękarska - czwartek 13:20 - 14:10 sala 210.

Renata Spławska - czwartek 12:30 - 13:15 sala 204.

 

J. angielski

Łukasz Kot:

język włoski:  wt., 14.15, sala 313; czw. 13.25, sala 204,

język angielski:  śr. 12.30, biblioteka.

Katarzyna Wasińskaczwartek - 13.25-14.10 sala 604 poziom rozszerzony.

 

J. Niemiecki

Agata Dobrowolska:

Zajęcia dla maturzystów - poniedziałek 5g. lekcyjna sala 703 lub klub europejski,

od kwietnia - zajęcia dodatkowe (rozwijające umiejętności językowe) wtorek 13.30 (sala 703).

 

J. rosyjski

Grażyna Fret - wtorek 14.15 s 112.

 

J. łaciński

Ewa Patrzykąt - poniedziałek 13:20 - 14:10 sala 210.

 

Matematyka

Violetta Kałużna  - zajęcia dodatkowe dla 3 klas - arkusze maturalne - piątek 13.30 - sala 516.

Alina Wąsikowska:

czwartek 14.15 - 15.00      sala 514  dla wszystkich,

piątek 13.20 - 14.04        sala 514  dla wszystkich.

Ewa Gradecka:

poniedziałek 13.25 - 14.10   s.206 (zajęcia dla maturzystów),

środa 13.25 - 14.10  s.206 (zaj. dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy drugiej),

czwartek 12.30 - 13.25 (co drugi tydzień 13.25 - 14.10) s. 204 (zajęcia dla maturzystów).

Daniel Szczepanik - poniedziałek 14.15-15.00  sala 516 zajęcia dla maturzystów z matematyki poziom rozszerzony  - klasa 3H I 3F.

Katarzyna Buchelt - piątek 13.20-14.50  sala 302 (co 2 tygodnie).

Jolanta Leszczyńska - wtorek 13.20-14.15  sala 206.

Renata Zając- poniedziałek 13:25 - 14:10 sala 206.

 

Fizyka

Małgorzata Ryczyńska - przygotowanie do egzaminu maturalnego; wtorek 6 godz. lekcyjna; sala 306.

 

W-F

Maciej Gajdecki - piłka ręczna dziewcząt - poniedziałki 15.10 - 16.40  - hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych.

Katarzyna Małachowska:

wtorek 15:00 - 16.00 sala I LO,
piątek 15:00 - 16.00 Hala ZST.

Zbigniew Ryczyński

Poniedziałek 13.30 - 15.00 lekkoatletyka (boisko szkolne, sala, siłowni w zależności od pogody),
15.00 - 16.00 gry zespołowe (sala gimnastyczna),
wtorek 13.30 - 16.00 lekkoatletyka (boisko szkolne, sala, siłowni w zależności od pogody),
czwartek 13.30 - 15.00 lekkoatletyka (boisko szkolne, sala, siłowni w zależności od pogody),
15.00 - 16.00 gry zespołowe (sala gimnastyczna),
piątek 14.20 - 16.00 (sala gimnastyczna do końca marca, od kwietnia boisko szkolne).

 

Geografia

Witold Wojciechowski - kółko geograficzne poniedziałek 14.15 - 15:00 sala 204.

Ewa Sotkiewicz - piątek 13:25 - 14:10, sala 207.

 

Historia

Paweł Żebrowski - piątek godz. 14.15 sala 212.

Barbara Żebrowska - poniedziałek 13:15 - 14:10 sala 204.

 

Chemia

Alina Sobkowska:

środa 8 godz. lekcyjna - kl. 3I co 2 tygodnie i 1C co 2 tygodnie (przemiennie) sala 312,

wtorek 8 godz. lekcyjna - kl. 2C co 2 tygodnie sala 303,

piątek 8 godz. lekcyjna kl. 2D, 2I, 1H wg potrzeb,  sala 303.

Grażyna Kowalczyk:

środa 13:25 - 14:10 sala 304,

piątek 13:25 - 14:10 sala 303.

 

Biologia

Teresa Ulatowska - przygotowanie do matury dla kl. 3i oraz 3l co 2 tygodnie, pracownia biologiczna 300.

Emilia Trzemielewska - środa 14:15 - 15:00 (co 2 tygodnie) sala 300.

Małgorzata Wojciechowska - poniedziałek 14:15 - 15:00 (co 2 tygodnie) sala 300.

Joanna Zieniewicz - wtorek 12:20 - 13:30 sala 306.

 

Informatyka

Przemysław Przysło - maturzyści według potrzeb: czwartek 6 lub 8 g.l. sala 208.

 

Wiedza o kuturze

Hanna Choinka - zajęcia edukacji architektonicznej IV edycja "Kształtowanie przestrzeni"; zajęcia grupy teatralnej "Szeptem" środa 14:10 - 15:00; świetlica szkolna.

 

Religia

Agnieszka Łapka - poniedziałek 14:00 - 15:00 Centrum Wolontariatu.

Partnerzy:

NASZE LICEUM

TV SALA 100

REPORTAŻ W WIELKOPOLSKA TV

DZIEŃ SPORTU ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip