Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
niedziela, 22 październik 2017

Rada Pedagogiczna

 

Zdjęcie Rady Pedagogicznej z dnia 01.09.2014 r. (na zdjęciu: nauczyciele, nauczyciele emerytowani, goście uczestniczący w inauguracji roku szkolnego)

Adamczyk Anna

j. polski

Maciaszek Mariola

j. polski

Mękarska Anna

j. polski

Pokrywiecka Alicja

j. polski

Rabczewska Magdalena

j. polski

Rychlik Agnieszka

j. polski

Spławska Renata

j. polski

Szczepanik Danuta

j. polski

Szczepanik Katarzyna

j. polski, W.O.K

Aniołczyk Anita

j. angielski

Gryczyńska Karolina

j. angielski

Jurkiewicz Katarzyna

j. angielski

Kąciak Katarzyna

j. angielski

Kusz Karolina

j. angielski

Kleśta Anna

j. angielski

Łożyńska Jolanta

j. angielski

Marczyński Cezary

j. angielski

Okupińska Jolanta

j. angielski

Pawlak Paulina

j. angielski

Raszewska Magdalena

j. angielski

Rosicka Sylwia

j. angielski

Szczepaniak-Rybka Agnieszka

j. angielski

Walczak Dorota

j. angielski

Wasińska Katarzyna

j. angielski

Wojtkowiak Olga

j. angielski

Jaworska - Jacek Teresa

j. francuski

Dobrowolska Agata

j. niemiecki

Górnicka Ewelina

j. niemiecki

Kasprzak Maria

j. niemiecki

Kubiak - Szlagor Jolanta

j. niemiecki

Seńko Aneta

j. niemiecki

Bartczak Emilia

j. rosyjski, P.P

Fret Grażyna

j. rosyjski, P.P

Patrzykąt Ewa

j. łaciński, P.P

Felisiak - Klecha Iwona

historia, W.O.S

Smolińska Sylwia

historia, W.O.S, WDZWR

Żebrowska Barbara

historia, W.O.S

Żebrowski Paweł

historia, W.O.S

Sotkiewicz Ewa

geografia

Wojciechowski Witold

geografia

Trzmielewska Emilia

biologia

Ulatowska Teresa

biologia

Wojciechowska Małgorzata

biologia

Zieniewicz Joanna

biologia

Kowalczyk Grażyna

chemia, fizyka

Młynarczyk Aneta

chemia

Puszcz Aleksandra

chemia

Sobkowska Alina

chemia, P.P

Bartczak Adam

fizyka

Cicha Maria

fizyka

Ryczyńska Małgorzata

fizyka

Buchelt Katarzyna

matematyka

Gradecka Ewa

matematyka

Kałużna Violetta

matematyka, P.P

Leszczyńska Jolanta

matematyka, P.P

Szczepanik Daniel

matematyka, informatyka

Wąsikowska Alina

matematyka

Zając Renata

matematyka

Kolasiński Zenon

informatyka

Przysło Przemysław

informatyka

Gajdecki Maciej

W-F, P.O

Karbowa Małgorzata

W-F

Kujawa Marek

W-F

Kulisa Teresa

W-F

Małachowska Katarzyna

W-F

Ryczyński Zbigniew

W-F

Wappa Arkadiusz

W-F

Zańko Barbara

W-F

Zańko Albin

W-F

Żydziak Alina

W-F, WDZWR

Galoch Ela

religia, historia

Leszczyński Maciej

religia

Guć Grzegorz

religia

Łapka Agnieszka

religia

Rajczyk Katarzyna

religia

Rzetecka Lidia

psycholog szkolny

Olejnik Agnieszka

pedagog szkolny

Choinka Hanna

plastyka, W.O.K

Graczyk Alina

wychowawca świetlicy

Janicka Marta

Chór szkolny

Grzelczak Monika

biblioteka

Socka Ewelina

biblioteka

Zając-Andrzejewska Martyna

W.O.K, opiekunka CM

Partnerzy:

NASZE LICEUM

TV SALA 100

REPORTAŻ W WIELKOPOLSKA TV

RELACJA Z MIASTECZKA EDUKACYJNEGO

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400