Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Klasa 1f uczestniczyła w ,,Festiwalu Nauki i Sztuki” na wydziale Fizyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

26 kwietnia klasa 1F wraz z p. Małgorzatą Ryczyńską i p. Katarzyną Buchelt uczestniczyły w ,,Festiwalu Nauki i Sztuki” na wydziale Fizyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczniowie brali udział w warsztatach edukacyjnych i dwóch wykładach. Pierwszy z nich miał na celu wyjaśnić zasadę Heisenberga oraz rozpad neutronów. Drugi dotyczył elektrowni wiatrowych. Wykłady poszerzyły wiedzę i umiejętności z zakresu akustyki i fizyki jądrowej.

Paulina Rychlik 1F

 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400