Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

1F na wykładach w Poznaniu

1F na wykładach w Poznaniu

Pierwszy dzień wiosny klasa 1F spędziła inaczej niż uczniowie I LO, bo na wykładach   w Poznaniu. Tego dnia wraz z p. Małgorzatą Ryczyńską i p. Katarzyną Buchelt wybraliśmy się na Uniwersytet Adama Mickiewicza. Uczestniczyliśmy w wykładzie, którego tematem był ,,Węgiel- nie taki diabeł straszny” na wydziale fizyki. Braliśmy również udział w ścieżce edukacyjnej, która miała na celu poszerzenie naszej wiedzy i umiejętności dotyczących akustyki. Wyjazd ten nie tylko służył celom edukacyjnym, ale był również wspaniałą przygodą, która pozwoliła na integrację naszej klasy.  Był to nasz pierwszy wyjazd na UAM w Poznaniu, ale mamy nadzieję, że nie ostatni.

Paulina Rychlik                        Klasa 1F

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400