Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

XVIII Sesja Polonistyczna

 XVIII Sesja Polonistyczna

W pierwszy po przerwie wielkanocnej dzień – 4 kwietnia - w naszym liceum odbyła się już po raz osiemnasty Sesja Polonistyczna. Tym razem tematem przewodnim była miłość. Sesji towarzyszyło rozstrzygnięcie XV Konkursu Czytelniczego, w którym jury (Anna Mękarska, Katarzyna Szczepanik) przyznało dwie nagrody (Wojciech Jakub Wilczyński, Dżesika Dominiak) i dwa wyróżnienia (Adrian Szymanowski, Gabriela Frątczak). Podczas sesji z wykładami wystąpili nauczyciele akademiccy: prof. Krystyna Pietrych ( Uniwersytet Łódzki i Piotr Pietrych (Uniwersytet im. J.Kochanowskiego w Kielcach).

                                                                                     Anna Mękarska

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400