Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

W ramach współpracy klas politologiczno-prawniczych Klasy IIA i IIIA na spotkaniu w Sądzie Rejonowym

PART 1517566099044

W ramach współpracy klas politologiczno-prawniczych Klasy IIA i IIIA  na spotkaniu w Sądzie Rejonowym

 

     W dniu 05.01.2018 r. klasy IIA i IIIA o profilu politologiczno - prawniczym, pod opieką nauczycieli historii: p. Barbary Żebrowskiej i p. Iwony Felisiak-Klechy, udały się na kolejny wykład do Sądu Rejonowego w Turku. Tym razem wykład dotyczył zmian  m.in. w strukturze władzy sądowniczej w Polsce . Spotkanie zostało poprowadzone przez Prezes Sądu Rejonowego  p. Barbarę Sowińską  oraz  asystentkę sędziego  p. Annę Tarnas-Pawlak .  Informacje jakie uzyskaliśmy okazały się bardzo przydatne z uwagi na fakt, że dotyczą one zmian w sferach zawodów, jakie niektórzy z nas zamierzają wykonywać w przyszłości. Dowiedzieliśmy się także jak wyglądają studia prawnicze oraz aplikacja sędziowska.   Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy jaką posiadają prawnicy i mamy nadzieję że kiedyś również będziemy taką dysponowali!

Autor:  Adrian Szymanowski, kl. IIA

PART 1517566014105

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400