Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

NASZE PIŁKARKI RĘCZNE WYWALCZYŁY 4 MIEJSCE W WIELKOPOLSCE

18 GRUDNIA 2017 ROKU W KOŹMINIE WLKP. ROZEGRANO FINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT (LICEALIADA). NASZE DZIEWCZĘTA W PIERWSZYM MECZU ULEGŁY FAWORYZOWANEMU ZESPOŁOWI SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W POZNANIU 7:22 I W MECZU O III MIEJSCE RYWALIZOWAŁY Z REPREZENTANTKAMI III LO W GNIEŹNIE. BARDZO DOBRA GRA NASZYCH ZAWODNICZEK SPRAWIŁA, ŻE MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMISEM 17:17. W DOGRYWCE NIESTETY ZABRAKŁO TROCHĘ SIŁ, TROCHĘ DOŚWIADCZENIA I MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ NASZĄ PRZEGRANĄ 24:27. OSTATECZNIE NASZA EKIPA JEST CZWARTYM ZESPOŁEM WIELKOPOLSKI. DOBRZE, CZY ŹLE? PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA MÓGŁ BYĆ BRĄZOWY MEDAL, ALE NIE UDAŁO SIĘ. BIORĄC POD UWAGĘ FAKT, ŻE W FINAŁACH WYSTĘPOWAŁY ZESPOŁY KLUBOWE TO JEDNAK TO CZWARTE MIEJSCE JEST OGROMNYM SUKCESEM. TO JUŻ TRZECI RAZ DZIEWCZĘTA GRAŁY W FINALE WOJEWÓDZKIM LICEALIADY – 2013, 2016, 2017

INDYWIDUALNY SUKCES OLI WYPIÓR, KTÓRA Z 14 ZDOBYTYMI BRAMKAMI WYWALCZYŁA TYTUŁ „KRÓLA STRZELCÓW” FINAŁU XIX LICEALIADY.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. ZSZS POZNAŃ
  2. ZSP KOŹMIN WLKP
  3. III LO GNIEZNO
  4. I LO TUREK

 

DZIEWCZĘTA GRAŁY W SKŁADZIE: JUSTYNA ZIĘTEK, EMILIA KOLENDA, EDYTA WORETA, OLA WOJCIECHOWSKA, DAGMARA SKOWRON © , KAMILA PIETRZAK, OLA WYPIÓR, PAULINA RYCHLI, SANDRA KOMINIARCZYK, BERNI BANASIAK, NIKOLA WOJCIECHOWSKA, NATALIA ZIELIŃSKA, KASIA MATCZAK.

TRENEREM ZESPOŁU JEST MACIEJ GAJDECKI

 

Do wakacji zostało: 30 dni

NASZE LICEUM

drzwi otwarte plakat 2018 small

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400