Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

NASZE PIŁKARKI RĘCZNE WYWALCZYŁY 4 MIEJSCE W WIELKOPOLSCE

18 GRUDNIA 2017 ROKU W KOŹMINIE WLKP. ROZEGRANO FINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT (LICEALIADA). NASZE DZIEWCZĘTA W PIERWSZYM MECZU ULEGŁY FAWORYZOWANEMU ZESPOŁOWI SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W POZNANIU 7:22 I W MECZU O III MIEJSCE RYWALIZOWAŁY Z REPREZENTANTKAMI III LO W GNIEŹNIE. BARDZO DOBRA GRA NASZYCH ZAWODNICZEK SPRAWIŁA, ŻE MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMISEM 17:17. W DOGRYWCE NIESTETY ZABRAKŁO TROCHĘ SIŁ, TROCHĘ DOŚWIADCZENIA I MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ NASZĄ PRZEGRANĄ 24:27. OSTATECZNIE NASZA EKIPA JEST CZWARTYM ZESPOŁEM WIELKOPOLSKI. DOBRZE, CZY ŹLE? PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA MÓGŁ BYĆ BRĄZOWY MEDAL, ALE NIE UDAŁO SIĘ. BIORĄC POD UWAGĘ FAKT, ŻE W FINAŁACH WYSTĘPOWAŁY ZESPOŁY KLUBOWE TO JEDNAK TO CZWARTE MIEJSCE JEST OGROMNYM SUKCESEM. TO JUŻ TRZECI RAZ DZIEWCZĘTA GRAŁY W FINALE WOJEWÓDZKIM LICEALIADY – 2013, 2016, 2017

INDYWIDUALNY SUKCES OLI WYPIÓR, KTÓRA Z 14 ZDOBYTYMI BRAMKAMI WYWALCZYŁA TYTUŁ „KRÓLA STRZELCÓW” FINAŁU XIX LICEALIADY.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. ZSZS POZNAŃ
  2. ZSP KOŹMIN WLKP
  3. III LO GNIEZNO
  4. I LO TUREK

 

DZIEWCZĘTA GRAŁY W SKŁADZIE: JUSTYNA ZIĘTEK, EMILIA KOLENDA, EDYTA WORETA, OLA WOJCIECHOWSKA, DAGMARA SKOWRON © , KAMILA PIETRZAK, OLA WYPIÓR, PAULINA RYCHLI, SANDRA KOMINIARCZYK, BERNI BANASIAK, NIKOLA WOJCIECHOWSKA, NATALIA ZIELIŃSKA, KASIA MATCZAK.

TRENEREM ZESPOŁU JEST MACIEJ GAJDECKI

 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400