Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Spotkanie z pracownikiem banku

 

13 i 14 grudnia br., w auli naszego liceum odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z panią Mirosławą Walczak z banku PKO BP na temat kredytów studenckich oraz mobilnej bankowości. Pani Mirosława Walczak zajmuje się kredyta i studenckimi od momentu ich wprowadzenia, czyli od 20 lat. Szczegółowo omówiła nam kryteria udzielania kredytów, sposób składania wniosków i korzystania z niego oraz sposób jego spłaty. Zwróciła też uwagę na odpowiedzialność ciążącą na poręczycielu. Ponadto  spotkanie dotyczyło kont dla młodych, mobilnej bankowości i jej bezpieczeństwa. Było to ciekawe uzupełnienie tematów omawianych w naszym liceum na lekcjach podstaw przedsiębiorczości. Spotkanie zorganizowała pani Emilia Bartczak.

Aleksandra Ścibior, klasa 1F

 

Do wakacji zostało: 30 dni

NASZE LICEUM

drzwi otwarte plakat 2018 small

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400