Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Spotkanie z pracownikiem banku

 

13 i 14 grudnia br., w auli naszego liceum odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z panią Mirosławą Walczak z banku PKO BP na temat kredytów studenckich oraz mobilnej bankowości. Pani Mirosława Walczak zajmuje się kredyta i studenckimi od momentu ich wprowadzenia, czyli od 20 lat. Szczegółowo omówiła nam kryteria udzielania kredytów, sposób składania wniosków i korzystania z niego oraz sposób jego spłaty. Zwróciła też uwagę na odpowiedzialność ciążącą na poręczycielu. Ponadto  spotkanie dotyczyło kont dla młodych, mobilnej bankowości i jej bezpieczeństwa. Było to ciekawe uzupełnienie tematów omawianych w naszym liceum na lekcjach podstaw przedsiębiorczości. Spotkanie zorganizowała pani Emilia Bartczak.

Aleksandra Ścibior, klasa 1F

 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400