Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

BODY WORLDS

W dniach 8 listopada oraz 5 i 12 grudnia klasy ID, IIC, II K. III D i III C pod opieką swoich nauczycieli biologii i wychowawców uczestniczyli w światowej sławy wystawie BODY WORLDS w Poznaniu.. Jest to najliczniej odwiedzana wystawa świata. Ekspozycja BODY WORLDS to pierwsza publiczna wystawa dotycząca anatomii człowieka. Przyszli medycy mieli okazję zobaczyć autentyczne ludzkie ciała przedstawione w zdrowiu i w chorobie. Wystawa uświadomiła jak istotny dla każdego człowieka jest zdrowy styl życia – zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna.

unnamed (1)

IMG 0533

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400