Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Zawody Rejonowe w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 09.11.2017 r. w Kłodawie odbyły się Zawody Rejonowe w Drużynowym Tenisie Stołowym XIX Licealiady Dziewcząt i Chłopców. Reprezentantami I Liceum Ogólnokształcącego  im. T. Kościuszki w Turku wśród chłopców byli: Michał Forma kl. 2E ,Sebastian Tołkacz kl.  1H i Mateusz Filipiak kl 1E, natomiast wśród dziewcząt Kamila Kaźmierczak kl.1D, Katarzyna Będkowska kl.1F, Natalia Jasiak kl.1F oraz Karolina Jasiakiewicz kl.2L. Zawody rozegrano systemem rosyjskim do dwóch przegranych spotkań. Chłopcy po niekorzystnym losowaniu i braku odrobiny szczęścia w decydujących momentach ostatecznie zajęli IX miejsce, natomiast dziewczęta po zaciętych meczach uplasowały się na V miejscu. Gratulujemy sportowej postawy.
Opiekunem obu drużyn był p. Arkadiusz Wappa 
 
 
Arkadiusz Wappa
 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400