Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

7 grudnia 2017 roku w hali ZSP w Koźminie Wielkopolskim rozegrano turniej piłki ręcznej dziewcząt – półfinał mistrzostw Wielkopolski.

Nasze dziewczęta reprezentowały nie tylko LO Turek, ale również cały rejon koniński.

Pierwszy mecz z gospodarzem turnieju Koźminem przegrany 7:13.

W drugim meczu nasze reprezentantki spotkały się z występującym w roli faworyta turnieju zespołem z Gniezna. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu uzyskaliśmy remisowy wynik 9:9. Wreszcie dziewczęta zagrały doskonale w defensywie, co przełożyło się na korzystny efekt końcowy.

Aby wywalczyć II miejsce  premiowane awansem do finałów należało w ostatnim meczu pokonać Wągrowiec różnicą minimum 9 bramek.

Fantastyczna walka z rywalkami i upływającym czasem gry. Dziewczęta „gryzły parkiet”, agresywna gra w obronie, super skuteczność w ataku, doskonała gra Justyny Ziętek w bramce.

ONE TO ZROBIŁY !!!! POKONAŁY RYWALKI RÓŻNICĄ 12 BRAMEK WYGRYWAJĄC 17:5!!!! AWANSOWAŁY DO FINAŁU !!!! JESTEŚMY W GRONIE CZTERECH NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW WIELKOPOLSKI !!!!

FINAŁY JUŻ 18 GRUDNIA 2017.

Skład zespołu:

Justyna Ziętek (BR), Emilia Kolenda (BR), Dagmara Skowron ©, Ola Wypiór, Sandra Kominiarczyk, Berni Banasiak, Nikola Antoniak, Kasia Matczak, Natalia Zielińska, Ola Wojciechowska, Paulina Rychlik, Oliwia Włodarczyk, Kamila Pietrzak, Edyta Woreta.

                                                                                    

Maciej Gajdecki

 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400