Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

7 grudnia 2017 roku w hali ZSP w Koźminie Wielkopolskim rozegrano turniej piłki ręcznej dziewcząt – półfinał mistrzostw Wielkopolski.

Nasze dziewczęta reprezentowały nie tylko LO Turek, ale również cały rejon koniński.

Pierwszy mecz z gospodarzem turnieju Koźminem przegrany 7:13.

W drugim meczu nasze reprezentantki spotkały się z występującym w roli faworyta turnieju zespołem z Gniezna. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu uzyskaliśmy remisowy wynik 9:9. Wreszcie dziewczęta zagrały doskonale w defensywie, co przełożyło się na korzystny efekt końcowy.

Aby wywalczyć II miejsce  premiowane awansem do finałów należało w ostatnim meczu pokonać Wągrowiec różnicą minimum 9 bramek.

Fantastyczna walka z rywalkami i upływającym czasem gry. Dziewczęta „gryzły parkiet”, agresywna gra w obronie, super skuteczność w ataku, doskonała gra Justyny Ziętek w bramce.

ONE TO ZROBIŁY !!!! POKONAŁY RYWALKI RÓŻNICĄ 12 BRAMEK WYGRYWAJĄC 17:5!!!! AWANSOWAŁY DO FINAŁU !!!! JESTEŚMY W GRONIE CZTERECH NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW WIELKOPOLSKI !!!!

FINAŁY JUŻ 18 GRUDNIA 2017.

Skład zespołu:

Justyna Ziętek (BR), Emilia Kolenda (BR), Dagmara Skowron ©, Ola Wypiór, Sandra Kominiarczyk, Berni Banasiak, Nikola Antoniak, Kasia Matczak, Natalia Zielińska, Ola Wojciechowska, Paulina Rychlik, Oliwia Włodarczyk, Kamila Pietrzak, Edyta Woreta.

                                                                                    

Maciej Gajdecki

 

Do wakacji zostało: 30 dni

NASZE LICEUM

drzwi otwarte plakat 2018 small

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400