Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Kościuszko niecodzienny

7 grudnia „Kościuszko niecodzienny” zagościł  na licealnej scenie.  W przedstawieniu wzięły udział klasy: 1A, 1B, 1D, 1H, 2A, 2B, 3A. Wszyscy uczniowie z ciekawością wysłuchali wykładu rówieśników. Na zakończenie wśród publiczności został przeprowadzony konkurs. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą Kościuszki. Licealiści odpowiadali na pytania związane z nadzwyczajnym życiem bohatera. Widzowie wykazali się wiedzą odpowiadając na pytania dotyczące min. orderu Virtuti Militari, rodziców Kościuszki, jego zainteresowań oraz zamiłowań kulinarnych. Osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi, otrzymała ,,magiczną karteczkę”, która uprawniała ją do „odbioru” zadowalającej oceny.

Natalia Kuśmierczak

Aleksandra Stefaniak 

 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400