Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

II mikołajkowy koncert Łukasza

Mikołajki to nie tylko okazja do wręczania sobie prezentów, lecz także okazja do niesienia pomocy innym. Kolejna akcja pani Ewy Patrzykąt, Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu I Liceum Ogólnokształcącego w Turku - "II mikołajkowy koncert dla Łukasza" pokazała wielkie serca uczniów wrażliwe na potrzeby innych.

Tego dnia sprawiliśmy, że w auli zapanował magiczny nastrój, a każdy z obecnych poczuł klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Łukasz Podgórski, dla którego występowaliśmy uwielbia disco polo, więc nie obyło się bez takich przebojów jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Miłość w Zakopanem". Wypełniona po brzegi aula świetnie bawiła się z Łukaszem do wykonywanych przez uczniów piosenek. Nie zabrakło również kabaretu ze słynną Mariolką, która bawiła do łez. Oprócz koncertu młodzież I Liceum zorganizowaliśmy kiermasze: andrzejkowy pod koniec listopada i dziś świąteczny, podczas których uczniowie sprzedawali przygotowane przez siebie wypieki i nie tylko. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza Podgórskiego.

Julia Maciejewska

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400