Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

II mikołajkowy koncert Łukasza

Mikołajki to nie tylko okazja do wręczania sobie prezentów, lecz także okazja do niesienia pomocy innym. Kolejna akcja pani Ewy Patrzykąt, Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu I Liceum Ogólnokształcącego w Turku - "II mikołajkowy koncert dla Łukasza" pokazała wielkie serca uczniów wrażliwe na potrzeby innych.

Tego dnia sprawiliśmy, że w auli zapanował magiczny nastrój, a każdy z obecnych poczuł klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Łukasz Podgórski, dla którego występowaliśmy uwielbia disco polo, więc nie obyło się bez takich przebojów jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Miłość w Zakopanem". Wypełniona po brzegi aula świetnie bawiła się z Łukaszem do wykonywanych przez uczniów piosenek. Nie zabrakło również kabaretu ze słynną Mariolką, która bawiła do łez. Oprócz koncertu młodzież I Liceum zorganizowaliśmy kiermasze: andrzejkowy pod koniec listopada i dziś świąteczny, podczas których uczniowie sprzedawali przygotowane przez siebie wypieki i nie tylko. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza Podgórskiego.

Julia Maciejewska

Do wakacji zostało: 30 dni

NASZE LICEUM

drzwi otwarte plakat 2018 small

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400