Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Kiermasz andrzejkowy i loteria fantowa

Kiermasz andrzejkowy i loteria fantowa

Kiermasz andrzejkowy w naszym liceum to już tradycja. 29 listopada 2017 roku oprócz sprzedaży rozmaitych ciast i babeczek upieczonych przez uczniów zorganizowaliśmy loterię fantową, na której można było wylosować m.in. bon na posiłek do restauracji „Hacjenda” w Malanowie”, bon na makijaż u Patrycji Krawczyk i sesję wykonaną przez fotografa Adama Kwiatkowskiego, vouchery zniżkowe na karnet szkolny na siłowni KMS-Active, bon na pizzę w restauracji „Karczma Pod Kasztanami” w Kowalach Pańskich, bon na makijaż u Michaliny Drzewieckiej, bon na paznokcie żelowe u Nikoli Majcherek oraz wiele innych ciekawych fantów. Panująca atmosfera i cel charytatywny sprawiły, że nawet wylosowanie kubka z wizerunkiem kota zamiast wyczekiwanego bonu na „niepytanie” sprawiło niemałą radość! Nasza akcja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony uczniów jak i nauczycieli - do naszego stoiska ustawiano się kolejkami, co ogromnie nas cieszy! Oczywiście nie zabrakło symbolicznych wróżb, jak to w Andrzejki. Pieniądze z akcji przeznaczymy na akcję Pogotowie św. Mikołaja i dla Łukasza Podgórskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą andrzejkową akcję!

 

 

flaga2

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400