Kiermasz andrzejkowy i loteria fantowa

Kiermasz andrzejkowy w naszym liceum to już tradycja. 29 listopada 2017 roku oprócz sprzedaży rozmaitych ciast i babeczek upieczonych przez uczniów zorganizowaliśmy loterię fantową, na której można było wylosować m.in. bon na posiłek do restauracji „Hacjenda” w Malanowie”, bon na makijaż u Patrycji Krawczyk i sesję wykonaną przez fotografa Adama Kwiatkowskiego, vouchery zniżkowe na karnet szkolny na siłowni KMS-Active, bon na pizzę w restauracji „Karczma Pod Kasztanami” w Kowalach Pańskich, bon na makijaż u Michaliny Drzewieckiej, bon na paznokcie żelowe u Nikoli Majcherek oraz wiele innych ciekawych fantów. Panująca atmosfera i cel charytatywny sprawiły, że nawet wylosowanie kubka z wizerunkiem kota zamiast wyczekiwanego bonu na „niepytanie” sprawiło niemałą radość! Nasza akcja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony uczniów jak i nauczycieli - do naszego stoiska ustawiano się kolejkami, co ogromnie nas cieszy! Oczywiście nie zabrakło symbolicznych wróżb, jak to w Andrzejki. Pieniądze z akcji przeznaczymy na akcję Pogotowie św. Mikołaja i dla Łukasza Podgórskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą andrzejkową akcję!

flaga2

TV SALA 100