Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Terminy spotkań nauczycieli z rodzicami

Terminy spotkań z rodzicami w r.szk.2017/2018

 

1.  

Adamczyk Anna

czwartek

945-1030

p.n.A

2.  

Aniołczyk Anita

wtorek

1045-1130

p.n.B

3.  

Bartczak Adam

piątek

945-1030

p.n.A

4.  

Bartczak Emilia

wtorek

850-935

p.n.A

5.  

Buchelt Katarzyna

wtorek

850-935

p.n.A

6.  

Choinka Hanna

xxxxxxxxx

xxxxxxx

xxxxx

7.  

Dobrowolska Agata

poniedziałek

945-1030

p.700

8.  

Felisiak – Klecha Iwona

czwartek

1045-1130

p.n.A

9.  

Fret Grażyna

czwartek

1230-1315

p.n.A

10.  

Gajdecki Maciej

wtorek

1045-1130

p.113

11.  

Galoch Ela

środa

1045-1130

p.n.A

12.  

Graczyk Alina

poniedziałek

1200-1300

p.9

13.  

Gradecka Ewa

piątek

850-935

p.516

14.  

Gronostaj Michał

piątek

1230-1315

p.n.A

15.  

Gryczyńska Karolina

poniedziałek

1135-1220

p.n.B

16.  

Grzelczak Monika

poniedziałek

1330-1415

p.120

17.  

Guć Grzegorz

czwartek

945-1030

p.n.A

18.  

Jaworska –Jacek Teresa

wtorek

850-935

p.203

19.  

Jurkiewicz Katarzyna

wtorek

850-935

p.n.B

20.  

Kałużna Violetta

poniedziałek

1135-1220

p.516

21.  

Karbowa Małgorzata

wtorek

1135-1220

p.113

22.  

Karbowa Paulina

piątek

945-1030

p.n.B

23.  

Kasprzak Maria

czwartek

945-1030

p.700

24.  

Kąciak  Katarzyna

czwartek

850-935

p.n.B

25.  

Kolasiński Zenon

środa

850-935

p.309

26.  

Kot Łukasz

środa

1045-1130

p.n.A

27.  

Kowalczyk Grażyna

wtorek

945-1030

p.n.A

28.  

Kubiak – Szlagor Jolanta

poniedziałek

945-1030

s.700

29.  

Kujawa Marek

poniedziałek

1135-1220

p.113

30.  

Kulisa Teresa

czwartek

1230-1315

p.113

31.  

Kusz Karolina

poniedziałek

850-935

p.n.B

32.  

Leszczyńska Jolanta

xxxxxxxxxx

xxxxxxxx

xxxxx

33.  

Leszczyński Maciej

piątek

945-1030

p.n.A

34.  

Łapka Agnieszka

wtorek

945-1030

p.n.A

35.  

Maciaszek Mariola

xxxxxxxxxx

xxxxxxx

xxxxx

36.  

Małachowska Katarzyna

xxxxxxxxxx

xxxxxxx

xxxxx

37.  

Marczyński Cezary

czwartek

1135-1220

p.n.B

38.  

Mękarska Anna

poniedziałek

945-1030

p.n.A

39.  

Młynarczyk Aneta

czwartek

1100-1300

p.110

40.  

Okupińska Jolanta

piątek

850-935

p.n.B

41.  

Olejnik Agnieszka

zgodnie z planem zajęć

p.603

42.  

Patrzykąt Ewa

środa

1045-1130

p.n.A

43.  

Pokrywiecka Alicja

wtorek

1325-1410

p.n.A

44.  

Przysło Przemysław

środa

1135-1220

p.208

45.  

Puszcz Aleksandra

poniedziałek

850-935

p.n.A

46.  

Rabczewska Magdalena

czwartek

945-1030

p.n.A

47.  

Rajczyk Katarzyna

xxxxxxxxxx

xxxxxx

xxxxx

48.  

Raszewska Magdalena

wtorek

945-1030

p.n.B

49.  

Rosicka Sylwia

xxxxxxxxxx

xxxxxx

xxxxx

50.  

Rychlik Agnieszka

wtorek

945-1030

p.n.A

51.  

Ryczyńska Małgorzata

środa

1135-1220

p.307

52.  

Ryczyński Zbigniew

wtorek

1135-1220

p.n.wf

53.  

Rzetecka Lidia

zgodnie z planem zajęć

p.603

54.  

Seńko Aneta

poniedziałek

1045-1130

p.700

55.  

Smolińska Sylwia

piątek

1135-1220

p.n.A

56.  

Sobkowska Alina

xxxxxxxxxx

xxxxxxx

xxxxx

57.  

Socka Ewelina

poniedziałek

945-1030

p.120

58.  

Sotkiewicz Ewa

czwartek

850-935

p.n.A

59.  

Spławska Renata

piątek

1045-1130

p.n.A

60.  

Szczepaniak-Rybka Agnieszka

piątek

850-935

p.n.B

61.  

Szczepanik Daniel

środa

945-1030

p.516

62.  

Szczepanik Danuta

poniedziałek

1100-1300

p.101

63.  

Szczepanik Katarzyna

czwartek

1045-1130

p.n.A

64.  

Trzmielewska Emilia

xxxxxxxxxx

xxxxxxx

xxxxx

65.  

Ulatowska Teresa

środa

1045-1130

p.n.A

66.  

Walczak Dorota

xxxxxxxxxx

xxxxxxx

xxxxx

67.  

Wappa Arkadiusz

środa

1230-1315

p.113

68.  

Wasińska Katarzyna

czwartek

850-935

p.n.B

69.  

Wąsikowska Alina

czwartek

850-935

p.516

70.  

Wojciechowska Małgorzata

środa

945-1030

p.n.A

71.  

Wojciechowski Witold

środa

1135-1220

p.n.A

72.  

Wojtkowiak Olga

wtorek

1100  -1300

p.102

73.  

Zając Andrzejewska Martyna

poniedziałek

850-935

p.120

74.  

Zając Renata

środa

1045-1130

p.n.A

75.  

Zańko Albin

środa

1100-1300

p.110

76.  

Zieniewicz Joanna

wtorek

1045-1130

p.n.A

77.  

Żebrowska Barbara

poniedziałek

1045-1130

p.n.A

78.  

Żebrowski Paweł

poniedziałek

1045-1130

p.n.A

79.  

Żydziak Alina

wtorek

1135-1220

p.113

Do matury zostało: 73
February 2018
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

NASZE LICEUM

TV SALA 100

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400