Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
niedziela, 22 październik 2017

Dyżury nauczycieli

Terminy spotkań z rodzicami w r.szk.2016/2017

 

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Sala

Adamczyk Anna wtorek 945-1030 p.n.A
Aniołczyk Anita wtorek 1045-1130 p.n.B
Bartczak Adam wtorek 850-935 s.307
Bartczak Emilia xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx
Boczek Ewelina środa 1415-1445 p.n.A
Buchelt Katarzyna poniedziałek 945-1030 p.n.A
Choinka Hanna wtorek 850-935 świetlica
Dobrowolska Agata środa 1045-1130 p.n.B
Felisiak – Klecha Iwona środa 1135-1220 p.n.A
Fret Grażyna wtorek 1045-1130 p.n.A
Gajdecki Maciej środa 945-1030 p.n.wf
Galoch Ela poniedziałek 850-935 s.4
Graczyk Alina wtorek 1000-1100 świetlica
Gradecka Ewa wtorek 1045-1130 p.n.A
Gryczyńska Karolina xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Grzelczak Monika poniedziałek 1400-1500 biblioteka
Guć Grzegorz czwartek 1045-1130 p.n.A
Janicka Marta xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Jasak Dariusz xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Jaworska –Jacek Teresa czwartek 945-1030 p.n.A
Jurkiewicz Katarzyna piątek 945-1030 p.n.B
Kałużna Violetta piątek 1045-1130 p.n.B2
Karbowa Małgorzata poniedziałek 1230-1315 p.n.wf
Kasprzak Maria poniedziałek 850-935 p.n.B
Kolasiński Zenon środa 800-845 s.309
Kot Łukasz czwartek 1045-1130 p.n.A
Kowalczyk Grażyna wtorek 1135-1220 s.311
Kubiak – Szlagor Jolanta piątek 1135-1220 p.n.B
Kujawa Marek czwartek 1045-1130 p.n.wf
Kulisa Teresa wtorek 945-1030 p.n.wf
Kusz Karolina środa 945-1030 p.n.B
Leszczyńska Jolanta środa 850-935 p.n.A
Leszczyński Maciej poniedziałek 1045-1130 p.n.A
Łapka Agnieszka środa 850-935 świetlica
Maciaszek Mariola środa 945-1030 p.n.A
Małachowska Katarzyna środa 850-935 p.n.wf
Marczyński Cezary wtorek 945-1030 p.n.B
Mękarska Anna czwartek 1045-1130 p.n.A
Młynarczyk Aneta
Okupińska Jolanta piątek 945-1030 p.n.A
Olejnik Agnieszka godziny pracy pedagoga p.603
Patrzykąt Ewa wtorek 1230-1315 p.n.A
Pawlak Paulina wtorek 850-935 p.n.B
Pokrywiecka Alicja piątek 850-935 p.n.A
Przysło Przemysław czwartek 1230-1315 s.208
Puszcz Aleksandra czwartek 850-935 świetlica
Rabczewska Magdalena środa 1045-1130 bibliot.
Rajczyk Katarzyna xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Raszewska Magdalena wtorek 800-850 p.n.B
Rosicka Sylwia xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Rychlik Agnieszka wtorek 945-1030 p.n.A
Ryczyńska Małgorzata wtorek 1230-1315 s.307
Ryczyński Zbigniew czwartek 945-1030 p.n.wf
Rygiert  Katarzyna wtorek 1135-1220 p.n.B
Rzetecka Lidia xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Seńko Aneta poniedziałek 1045-1130 p.n.B
Smolińska Sylwia xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Sobkowska Alina środa 850-935 p.n.A
Socka Ewelina środa 1330-1430 bibliot.
Sotkiewicz Ewa piątek 1135-1220 p.n.A
Spławska Renata wtorek 1045-1130 p.n.A
Szczepaniak-Rybka Agnieszka piątek 945-1030 p.n.B
Szczepanik Daniel poniedziałek 1230-1315 p.n.B2
Szczepanik Danuta poniedziałek 1000-1200 g.dyr.
Szczepanik Katarzyna poniedziałek 1045-1130 p.n.A
Tomaszewska Marta xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Trzmielewska Emilia czwartek 1230-1315 p.n.A
Ulatowska Teresa środa 850-935 p.n.A
Walczak Dorota xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx
Wappa Arkadiusz poniedziałek 1135-1220 p.n.wf
Wasińska Katarzyna wtorek 1135-1220 p.n.B
Wąsikowska Alina wtorek 1135-1220 p.n.B2
Wincenciak Marta czwartek 1415-1445 p.n.A
Wojciechowska Małgorzata środa 850-935 p.n.A
Wojciechowski Witold poniedziałek 1045-1130 p.n.A
Wojtkowiak Olga pon-piątek 800-1200 p.102
Zając Andrzejewska Martyna czwartek 1330-1430 bibliot.
Zając Renata wtorek 1045-1130 p.n.A
Zańko Albin wtorek 945-1030 p.110
Zańko Barbara czwartek 945-1030 p.n.wf
Zieniewicz Joanna piątek 1045-1130 p.n.A
Żebrowska Barbara środa 850-935 p.n.A
Żebrowski Paweł środa 945-1030 p.n.A
Żydziak Alina czwartek 1230-1315 p.n.wf

Partnerzy:

NASZE LICEUM

TV SALA 100

REPORTAŻ W WIELKOPOLSKA TV

RELACJA Z MIASTECZKA EDUKACYJNEGO

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

ling logo 400