Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '

6 października 2017 roku uczniowie klas: 1b wraz z paniami A. Rychlik i M. Grzelczak i 1f z paniami M. Ryczyńską i A. Pokrywiecką uczestniczyli w wycieczce do Konina. Pierwszym etapem naszego wyjazdu było obejrzenie teatralnej adaptacji  antycznego dramatu pt. ,,Król Edyp’’Sofoklesa. Odegrała ją grupa sceniczna z Teatru Ludowego z Krakowa. Piękne kostiumy i dekoracje  pozwalały nam wczuć się w klimat starożytnej Grecji, a muzyka doskonale odzwierciedlała koloryt tej  epoki, w której działa się akcja utworu.  Ten spektakl był doskonałym wstępem do naszej lektury. Po przedstawieniu wszyscy udaliśmy się na wspólny posiłek. Mimo brzydkiej pogody, dopisywały nam humory. Miło spędziliśmy razem czas. Takie wycieczki to świetne okazje do wzajemnego poznawania się.

Zuzanna Szczepocka IB

agnieszka

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia START

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja