Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '

6 października 2017 roku uczniowie klas: 1b wraz z paniami A. Rychlik i M. Grzelczak i 1f z paniami M. Ryczyńską i A. Pokrywiecką uczestniczyli w wycieczce do Konina. Pierwszym etapem naszego wyjazdu było obejrzenie teatralnej adaptacji  antycznego dramatu pt. ,,Król Edyp’’Sofoklesa. Odegrała ją grupa sceniczna z Teatru Ludowego z Krakowa. Piękne kostiumy i dekoracje  pozwalały nam wczuć się w klimat starożytnej Grecji, a muzyka doskonale odzwierciedlała koloryt tej  epoki, w której działa się akcja utworu.  Ten spektakl był doskonałym wstępem do naszej lektury. Po przedstawieniu wszyscy udaliśmy się na wspólny posiłek. Mimo brzydkiej pogody, dopisywały nam humory. Miło spędziliśmy razem czas. Takie wycieczki to świetne okazje do wzajemnego poznawania się.

Zuzanna Szczepocka IB

agnieszka

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Lokalizacja