Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '

Zuzia wymaga ciągłej rehabilitacji, kosztownego leczenia oraz specjalistycznego sprzętu. Każda pomoc jest bardzo ważna - samorząd szkolny liceum organizuje więc akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Można wrzucać je do oznaczonych koszy w szkole, w przypadku większej ilości nakrętek należy zgłosić się do Julii Maciejewskiej z kl. IIB lub do pani Ewy Patrzykąt.

 Zachęcamy do wkręcenia się w akcję, wspólnymi siłami możemy zdziałać bardzo wiele! 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Lokalizacja