Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '

13 września 2017 r. uczniowie klas pierwszych profilu biologiczno-chemicznego wzięli udział w akcji sprzątania lasu w tutejszym nadleśnictwie. Młodzież uczestniczyła w prelekcji dotyczącej królestwa grzybów. Uczniowie podzieleni na grupy wyposażeni w worki na śmieci i rękawiczki wyruszyli w głąb lasu oczyszczać środowisko. Ciekawą atrakcją była rywalizacja o dzień bez pytania. Klasa, która zebrała najwięcej odpadów, uzyskała najwięcej punktów w teście wiedzy ekologicznej oraz zaprezentowała wysokie umiejętności sportowe mogła cieszyć się nagrodą. Całą akcję zakończyło wspólne ognisko, podczas którego wszyscy uczestnicy mogli podzielić się wrażeniami i opiniami wynikającymi z przeprowadzonej akcji. 

Weronika Osicka i Natalia Jasiak 

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Lokalizacja