Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '

IMG 0410W dniu 12 września odbyła się wycieczka klas maturalnych: 3e,3f oraz 3i wraz z nauczycielami tj.: panią Katarzyną Jurkiewicz, Anną Adamczyk, Violettą Kałużną, Aliną Wąsikowską, Jolantą Okupińską i Katarzyną Kąciak. Udaliśmy się na Politechnikę Poznańską, gdzie odbywały się targi maturzystów. Celem targów było zapoznanie nas z ofertami szkół wyższych oraz zasadami obowiązującymi na egzaminie dojrzałości. Mieliśmy okazję uczestniczyć w różnych wykładach, prowadzonych miedzy innymi przez egzaminatorów OKE oraz pana Dariusza Kulmę, autora cyklu książek "Jak zdać maturę z matematyki?", były one przeprowadzane w sposób, który zmotywował nas do pacy nad własną przyszłością, w dużej mierze zależącą od nadchodzącej matury oraz uświadomiły nam, że cały świat jest w naszych rękach, ale musimy po niego sięgnąć!

 

Uczennice klasy 3i:

Weronika Szydłowska,

Angelika Kotońska

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Lokalizacja