intjo conf pst v2 miniKolejny raz na boisku I LO w Turku rusza Miasteczko Edukacyjne pn. „Baw się z nami językami”.

W piątek – 21 września br. w godz. 10.00 – 14.00 w ramach Dnia Języków Obcych w Powiecie Tureckim na prawdziwych Europejczyków otwartych na poznawanie świata i uczenie się języków obcych poprzez zabawę - czekają nietypowe atrakcje i konkursy!

Uczestnicy pikniku przeniesieni zostaną w świat magii z Harrym Potterem, odbędą ciekawe podróże po świecie, zagłębią się w świat nauki, kultury oraz sportu, do tego wszystkiego zostaną pysznie nakarmieni w kuchni polowej!

Organizatorzy Pikniku: Starosta Turecki oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Turku zapraszają wszystkich chętnych, a w szczególności nauczycieli z grupami przedszkolnymi i szkolnymi do wspólnej zabawy z językami.

Osiągnięcia START